Pousada Porto Seguro
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro Pôrto das Galinhas απέχει μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από τις Φυσικές Πισίνες του Porto de Galinhas και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών. Αυτό το πανδοχείο διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
ΠαραΛία Cupe και η Παραλία Maracaipe βρίσκονται σε απόσταση 6 και 2 χλμ. αντίστοιχα. Το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus απέχει επίσης περίπου 1 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο. Delegacia de Porto de Galinhas βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Τα 12 δωμάτια του Pousada Porto Seguro είναι εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και έχουν δορυφορική τηλεόραση.
Αυτό το κατάλυμα σερβίρει μπουφέ πρωινού κάθε πρωί. Το ξενοδοχείο απέχει περίπου 300 μέτρα από το Barcaxeira, που σερβίρει νοτιοαφρικάνικη κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- οι Φυσικές Πισίνες του Porto de Galinhas100 μ.
- Maracatur150 μ.
- Museu das Tartarugas250 μ.
- Giroskka Bar300 μ.
- So Arte150 μ.
- Capela Nossa Senhora do Desterro50 μ.
- Shopping do Porto50 μ.
- Igreja Batista250 μ.
- Massangana Sugar Cane Mill200 μ.
- Shopping Porto Rico50 μ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre52 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χρηματοκιβώτιο
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Πυροσβεστήρες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Έπιπλα κήπου
- Υπηρεσία σιδερώματος
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro από το αεροδρόμιο;
Μπορείτε ως πελάτες του τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro;
Τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro παρέχει χώρος στάθμευσης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε πανδοχείο;
Οι τιμές στο πανδοχείο ξεκινούν από 17$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε πανδοχείο;
Πανδοχείο δέχεται:- Visa
- MasterCard
- American Express
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Porto Seguro μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό τρίκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Απλή σουίτα με κρεβάτι queen-size.